Oferta dla właścicieli

Apartamenty Świnoujście® są jedną z największych i najdłużej działających na rynku firm wynajmu apartamentów w Świnoujściu. Nieprzypadkowo! Dla właścicieli nieruchomości jesteśmy gwarantami stabilnego zysku, fachowej obsługi i zachowania dobrego stanu powierzonego nam majątku.

Co nas wyróżnia?

Wynajęcie apartamentu przez krótki okres szkolnych wakacji nie stanowi większego wyzwania. Jednak o rentowności inwestycji w nieruchomości zlokalizowane w nadbałtyckich kurortach decyduje najem poza ścisłym sezonem.

Z naszej praktyki wiemy, że urlopowe nawyki Niemców wykraczają daleko poza lipiec i sierpień. Goście zza zachodniej granicy obecni są nad Bałtykiem podczas Świąt Wielkanocnych, Zielonych Świątek, szkolnych ferii jesienią oraz na Boże Narodzenie i w sylwestra. Dlatego od lat koncentrujemy się na najbardziej perspektywicznym segmencie ruchu turystycznego w Świnoujściu - turystach z Niemiec.

Co oferujemy?

Świadczymy kompleksową obsługę całorocznego wynajmu apartamentów. W jej ramach aktywnie zabiegamy o pozyskanie turystów, prowadzimy system rezerwacji, udzielamy klientom wszelkich niezbędnych informacji koniecznych przy planowaniu urlopu, obsługujemy przyjazdy i wyjazdy gości, rozliczamy gości, sprzątamy apartamenty i przeprowadzany niezbędne naprawy.

Właściciele nieruchomości nie muszą uczestniczyć w żadnych czynnościach związanych z bieżącym najmem, mają natomiast całkowitą swobodę w korzystaniu ze swojego mieszkania w dowolnym wybranym przez siebie terminie. Nasz system rezerwacji online umożliwia właścicielom natychmiastowy dostęp do stanu rezerwacji ich nieruchomości.

Jak znajdujemy turystów?

Aktywne pozyskiwanie turystów wymaga korzystania z wielu narzędzi marketingowych. Dlatego nasze reklamy są stale obecne w mediach drukowanych, prezentujemy się na największych imprezach targowych w Polsce i Niemczech, m.in. w Berlinie, Hamburgu, Poznaniu i Warszawie.

Będąc świadomi błyskawicznie rosnącej popularności rezerwacji online, ogromną wagę w naszej działalności przykładamy do internetu. Dlatego obecni jesteśmy w licznych polskich i niemieckich serwisach turystycznych oraz stworzyliśmy własną stronę internetową ze szczegółowymi informacjami na temat apartamentów oraz specjalnym formularzem rezerwacyjnym.

Dbamy o pozytywny wizerunek firmy w oczach naszych gości zarówno poprzez sponsoring (jesteśmy sponsorem największego wydarzenia kulturalnego w Świnoujściu - Karuzeli Kultury) oraz rozszerzanie usług świadczonych naszym gościom (wynajem rowerów).

Zapraszamy Państwa do współpracy! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę właścicieli nieruchomości.